YERİNDE KOLTUK YIKAMA

İnsanların günlük yaşantılarında ve iş hayatlarında şüphesiz çok kullandığı eşya koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları, yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteri barındıran eşyalardır. Sağlıklı bir yaşam için koltuk temizliğine çok önem vermemiz gerekmektedir. Evinizdeki koltuk takımı, çekyat, sandalye ve puf gibi eşyalarınız için yerinde yıkama hizmeti sunuyoruz. 

Bizler Birlik Halı Yıkama olarak standartların dışında bir marka olan Koltuk Yıkama ve Yerinde Halı Yıkama makineleri konusunda “Safran Halı ve Koltuk Yıkama Makinelerini kullanmaktayız. Söz konusu makinede çift vakum motoru bulunmaktadır ve vakum gücü 2400w’dır. Böylece işlem sonunda ürün içeresindeki nem oranı yüzde %5e kadar düşerek ürünleriniz 8 saatte kurumaktadır… Aksi takdirde o esnada temiz gibi görünen ürünler bir müddet sonra dipte kalan kirler yukarı çıkarak  alerjik astım vb. bir çok hastalığa sebep olmaktadır.

Koltukların maksimum 6 ayda bir düzenli olarak yıkanması gerekir. Ailenizin sağlığı ve kendi sağlığınız açısından çok büyük bir etken olmaktadır. Yukarıda bahsedildiği gibi koltuk, bakteriyi, kiri ve mikropları en çok barındıran eşyalardan biridir. Firmamız gelişen teknolojiyi takip ederek, profesyonel koltuk yıkama sistemi ile koltuklarınızı bakteri ve mikroplardan arındırmaktadır.

Evde kendi imkanlarımız doğrultusunda koltukları temizlemek, insan sağlığı açısından oldukça zararlıdır. Çeşitli yıkama şampuanlarında kimyasal maddeler bulunmaktadır. İnsan sağlığını tetikleyen kimyasallar içermektedir.

Silinme işleminden sonra üzerindeki ıslaklık günlerce kurumamakla birlikte, o süreç içerisinde ıslak zemin bakterileri, tozu daha fazla üzerine çeker. Koltuklarınızı profesyonel bir destek alarak yıkatmanız, hem daha iyi bir temizlik sağlar hem de koltuklarınızı yıpranma olmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Özellikle Koltuk & Yataklarda leke ve benzeri oluşan kazalarda ürün üstüne herhangi bir şey döküldüğünde asla silmemek gerekir.  

Veya herhangi bir kimyasal doğal bile olsa döküp silme çitileme yapmamalıyız. 

Sebep? 

Söz konusu bölgeye döktüğünüz ürünle çitileme yaparak sildikçe aslında kir ve leke dibe iniyor o oradan çıkmıyor ve o bölge ıslak nemli kalarak orada kalıtsallaşıyor. Buda birçok para ile alınan ürünlerin deforme olmasına sebep oluyor. Son dönemde Chester ve avangard diye tabir ettiğimiz koltuk takımlarında ve sentetik yüzeyli yataklarda bu silme çitilemeler kumaş yanığına kadar gidiyor müşterilerimiz leke çıkmadı kanısına bağlı kalıyor, oysa bizden önce yaptığınız işlemde o bölge kurtarılamaz haliniz almış. 

Sonuç:

Yapılması gereken biz profesyonel firmaları aramak. Bizler gelene kadar yapılması gereken dökülen ürünü emdirilmek sureti ile üstünden havlu kâğıt ile hafifçe almak. Ya da bizleri 7/24 armanız yeterli bizler sizlere telefonda mutlaka yapmanız gerekeni bildireceğiz. 

Örnek olarak bal dökülen bir halıya o an yeteri kadar tuz döküp üstüne havlu kâğıt koyup bekletmeniz en doğru yollardan sadece bir tanesidir. Bunun gibi onlarca çözüm telefon ucunda… ☺ 

PAYLAŞ

Facebook
Twitter
LinkedIn

DİĞER FAYDALI BİLGİLER

iNTERNET KULLANIMI

Değerli müşterilerimiz hayatımız artık tek ekran, tek cihaz tek klavyede artık. Bir ihtiyacınız olduğu zaman teknik servis – tamir – sağlık hizmetleri- doktor – eğitim-

Devamını Oku »

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

İnsanların günlük yaşantılarında ve iş hayatlarında şüphesiz çok kullandığı eşya koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları, yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteri barındıran eşyalardır. Sağlıklı

Devamını Oku »