HALIFLEKS YIKAMA

Halıfleks ürünleri evlerin veya iş yerlerinin ısı yalıtımını sağlamaktadır. Bazı evlerde çocukların bulunmasından ötürü yerlere halıfleks döşetilmektedir. Yalnız bu halıfleksleri kaç kere yıkatıyor ya da yıkıyorsunuz? Peki yıkadığınız halıfleksler sizce hijyenik bir hale geliyor mu?

Bu sorular birçok bayanın kendisine sorması gereken sorulardır. Sonuçta yeni doğmuş bebeklerimiz yerlerde emekliyor ve ellerini her yere değdiriyor. Bakteri ve toz dolu halıfleksler yüzünden çocuğunuzun sağlığını tehlikeye atıyorsunuz. Birçok bayan halıfleksleri kendisi yıkıyor ve sağlıklı olduğunu iddia ediyor. Aslında araştırmalara göre makine ile yıkanmayan belirli bir vakum gücü ile içinde kirli su çekilmediği takdirde halı ve halıfleksler o kadar sağlıklı olmuyor. Tamamen bakterilerden arındırılamayan halılar, sağlık açısından tehlikeler oluşturuyor. 

Halıfleks yıkama sistemleri kesinlikle çok önemlidir. Bu konu üzerinde çok durulmalı ve iyi bir araştırma yapılmalıdır. Bizler sizlerin sağlığınızı tehlikeye atmadan ve çok kısa süre içerisinde halıflekslerinizi yıkıyoruz. Tamamen hijyenik bir ortamda ve sağlıklı ürünlerimiz ile halıflekslerinizi yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.

Duvardan duvara halıfleks ürünlerini yıkama sistemi daha değişiktir. Duvardan duvara halıfleksler genellikle yere yapıştırılıyor. Bundan ötürü yerinde yıkama işlemimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Evinize veya iş yerinize gelerek yerinde temizliğimizi yapıyor ve bir gün içerisinde tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. 

Bizler Birlik Halı Yıkama olarak standartların dışında bir marka olan Koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama makineleri konusunda “Safran Halı ve Koltuk Yıkama Makine’lerini kullanmaktayız. Söz konusu makinede çift vakum motoru bulunmaktadır ve vakum gücü 2400w’dır. Böylece içerİsindeki nem oranı yüzde %5e kadar düşerek 8 saatte kurumaktadır… Aksi takdirde o esnada temiz gibi görünen ürünler bir müddet sonra dipte kalan kirler yukarı çıkarak alerjik astım vb. bir çok hastalığa sebep olmaktadır. 

Yıllardır bu sektörde bulunan firmamız hijyene ve kaliteye çok önem veren bir firmadır.

Aynı zamanda deneyimli çalışanlarımız ile sizleri memnun edeceğimizin garantisini veriyoruz. 

Son olarak firmamız sadece evlerdeki halıfleksler değil düğün ve toplantı salonları, mescitler, anaokulları, camii gibi büyük ölçekteki operasyonları yıllardır sorunsuz bir şekilde başarı ile sonuçlandırmıştır…

DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Özellikle halıflekslerde leke ve benzeri oluşan kazalarda ürün üstüne her hangi bir şey döküldüğünde asla silmemek gerekir. Veya herhangi bir kimyasal doğal bile olsa döküp silme çitileme yapmamalıyız.

Sebep:

Söz konusu bölgeye döktüğünüz ürünle çitileme yaparak sildikçe aslında kir ve leke dibe iniyor o oradan çıkmıyor ve o bölge ıslak nemli kalarak orada kalıtsallaşıyor. Buda birçok para ile alınan ürünlerin deforme olmasına sebep oluyor.

Sonuç:

Yapılması gereken biz profesyonel firmaları aramak. Bizlere gelene yapılması gereken dökülen ürünü emdirilmek sureti ile üstünden havlu kâğıt ile hafifçe almak. Ya da bizleri 7/24 armanız yeterli bizler sizlere telefonda mutlaka yapmanız gerekeni bildireceğiz. Örnek olarak bal dökülen bir halıya o an yeteri kadar tuz döküp üstüne havlu kâğıt koyup bekletmeniz en doğru yollardan sadece bir tanesidir. 

Sizlerden ricamız her ne olursa olsun bir telefon kadar yakınız ☺

PAYLAŞ

Facebook
Twitter
LinkedIn

DİĞER FAYDALI BİLGİLER

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

İnsanların günlük yaşantılarında ve iş hayatlarında şüphesiz çok kullandığı eşya koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları, yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteri barındıran eşyalardır. Sağlıklı

Devamını Oku »

HALIFLEKS YIKAMA

Halıfleks ürünleri evlerin veya iş yerlerinin ısı yalıtımını sağlamaktadır. Bazı evlerde çocukların bulunmasından ötürü yerlere halıfleks döşetilmektedir. Yalnız bu halıfleksleri kaç kere yıkatıyor ya da

Devamını Oku »