HALI YIKAMA

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri hiç kuşkusuz halılardır. Birbirinden farklı çeşitleriyle evlerimizi daha renkli ve sıcak bir hale getirir. Ancak evlerimizi güzelleştiren halılarımızın 

Son dönemlerde halı tipleri kullanılan iplik ve cins itibariyle yelpaze oldukça genişlemektedir.

Bizlerde teknolojiye trendlere uyarak gerekli eğitimleri alarak müşterilerimizin maddi ve manevi anlamda değer verdikleri halılarınızı ilk günkü haline getirmek için elimizden geleni yapmaktayız. 

Profesyonel bir yardım almadan yanlış temizlik malzemeleriyle ya da gerekli hassasiyeti göstermeyen halı yıkamacılar tarafından yıkanan halılarda yıpranma, renk ve halı dokularının zayıflayarak ömrünün kısalması gibi sorunlarla karşılaşmak mümkün olduğu gibi bakteri ve mayalardan da tam olarak kurtulmuş olunmaz.

Bu sebeplerden dolayı halı yıkama işi profesyonellik gerektirmektedir. Bu noktada firmamız son teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makineleri, özel halı yıkama şampuanları, hijyenik kurutma alanları ve tecrübeli personeliyle farkını ortaya koymaktadır. 

Hijyen ve insan sağlığının ön planda tutulduğu firmamızda gelişmekte olan teknolojiyi bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla birleştirerek yıllardır bu sektörde hizmet veren deneyimli, işinin ustası olan kaliteli kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

İlaveten özel mütehassıslık alanımız olan yün el dokuma, İpekli Nepal, Bünyan Halı, Yağcı Bedir Halı, Milas Halı, Yörük Kilimleri, İran & Acem Halıları, Doğu ve Güneydoğu Halıları yıkama konusunda kalitemizden şüpheniz olmaması geçmiş deneyimlerimiz ortaya çıkaracaktır.

DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Özellikle yeni jenerasyon bambu ipliği & parlak akrilik iplik oranı yüksek halılarda artık evlerimizdeki eskiden kulaktan kalma Arap sabunu ile bile leke çıkarmaya çalışsanız halınız kimyasal yanığa döner… Leke ve benzeri oluşan kazalarda ürün üstüne herhangi bir şey döküldüğünde asla silmemek gerekir. Veya herhangi bir kimyasal doğal bile olsa döküp silme çitileme yapmamalıyız.  

Alım gücü düşük tabanı plastik ve dijital baskı halılarda bile leke olduğu zaman kesinlikle evde müdahale edilmemesi lazım.

Sebep? 

Söz konusu bölgeye döktüğünüz ürünle çitileme yaparak sildikçe aslında kir ve leke dibe iniyor o oradan çıkmıyor ve o bölge ıslak nemli kalarak orada kalıtsallaşıyor. Buda birçok para ile alınan ürünlerin deforme olmasına sebep oluyor. 

Silme çitilemeler iplik yanığına kadar gidiyor müşterilerimiz leke çıkmadı kanısına bağlı kalıyor, oysa bizden önce yaptığınız işlemde o bölge kurtarılamaz haliniz almış. 

Sonuç:

Yapılması gereken biz profesyonel firmaları aramak. Bizler gelene kadar yapılması gereken dökülen ürünü emdirilmek sureti ile üstünden havlu kâğıt ile hafifçe almak. Ya da bizleri 7/24 armanız yeterli bizler sizlere telefonda mutlaka yapmanız gerekeni bildireceğiz. 

Örnek olarak bal dökülen bir halıya o an yeteri kadar tuz döküp üstüne havlu kâğıt koyup bekletmeniz en doğru yollardan sadece bir tanesidir 

PAYLAŞ

Facebook
Twitter
LinkedIn

DİĞER FAYDALI BİLGİLER

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

İnsanların günlük yaşantılarında ve iş hayatlarında şüphesiz çok kullandığı eşya koltuk takımlarıdır. Koltuk takımları, yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteri barındıran eşyalardır. Sağlıklı

Devamını Oku »

HALIFLEKS YIKAMA

Halıfleks ürünleri evlerin veya iş yerlerinin ısı yalıtımını sağlamaktadır. Bazı evlerde çocukların bulunmasından ötürü yerlere halıfleks döşetilmektedir. Yalnız bu halıfleksleri kaç kere yıkatıyor ya da

Devamını Oku »